Konferencja - Prawny model zatrudnienia nauczyciela akademickiego

konferencja uam
    W dniu 15 stycznia 2016 roku na Wydziale Prawa i Administracji Uniwersytetu im. Adama Mickiewicza w Poznaniu odbyła się konferencja „Prawny model zatrudnienia nauczyciela akademickiego".

Konferencja miała na celu przygotowanie spójnej i kompleksowej propozycji regulacji prawnej dotyczącej zatrudnienia nauczyciela akademickiego, która odpowie wyzwaniom współczesności, a jednocześnie stworzy optymalne uwarunkowania dla misji, jaką niewątpliwie jest praca nauczyciela akademickiego.

Pragnąc uczestniczyć w wydarzeniach dotyczących środowiska akademickiego, aby móc w przyszlości mieć realny wpływ na regulacje prawne w omawianych kwestiach, w konferencji tej uczestniczyła prezes ZNP w PŁ Barbara Kościelniak-Mucha.

Szerszą relację oraz zdjęcia z konferencji mozna zznaleźć na stronie UAM w Poznaniu pod tym adresem: kliknij tutaj.