Posiedzenie KRASP i senatów łódzkich uczelni publicznych

W dniu 23 maja o godz. 12:00 w siedzibie EC-1 na terenie Nowego Centrum Łodzi, z okazji 70-lecia Łodzi akademickiej, odbyło się wspólne posiedzenie Konferencji Rektorów Akademickich Szkół Polskich (KRASP) i senatów łódzkich uczelni publicznych.

W uroczystości, prowadzonej przez prof. Włodzimiera Nykiela, rektora Uniwersytetu Łódzkiego i przewodniczącego Konferencji Rektorów Łódzkich Uczelni Publicznych, uczestniczyły senaty Uniwersytetu Łódzkiego, Politechniki Łódzkiej, Uniwersytetu Medycznego w Łodzi, Państwowej Wyższej Szkoły Filmowej, Telewizyjnej i Teatralnej, Akademii Sztuk Pięknych i Akademii Muzycznej.

Również nasz związek otrzymal zaproszenie na tę uroczystość. Poniżej fotorelacja naszej koleżanki Alicji Biel-Tyralskiej.

Kino Teatr Filharmonia